Kurumsal

SEVA Aydınlatma, İzmir Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ,ileri teknolojideki otomasyonlu ve robotik sistemlerle donanımlı yeni üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir
 

Yıllardan beri kazanmış olduğu elektronik sektör tecrübesi, LED armatür üretim bilgisi ve aralıksız sürdürülen inovasyon odaklı Ar-Ge çalışmalarıyla aydınlatma sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir. 
 

Yüksek kapasiteli (1 milyon armatür / yıl) üretim tesisinde konusunda uzman mühendislerin tasarladığı modern, kaliteli ve ileri teknolojideki yeni nesil ürünlerle her alanda aydınlatma çözümleri sağlamaktadır.
 

Ürün Çeşitliliği
 

SEVA Aydınlatma, şu anda toplamda 300'ü aşkın LED Aydınlatma Armatürüyle hizmet vermektedir ve her geçen gün özgün ve yenilikçi yeni tasarım ürünlerle ürün yelpazesini daha da arttırmaktadır. 
 

Yüksek ışık etkinliği ve kalitesi, ışık rengi ve ışık açısı seçenekleri, akıllı aydınlatma ve acil aydınlatma gibi opsiyonlar ile kullanıcılara özel en uygun aydınlatma tecrübesini yaşatır. 
 

Hem İç Mekan hem Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri ile Ofis, Market, Okul, Hastane, Spor Merkezi, Akaryakıt İstasyonu, AVM, Endüstriyel Tesisler, Ev-Konut, İş Merkezi, Park-Bahçe, Yol-Cadde, Havaalanı, vb. yerlerde çözümler sunar.
 

Aydınlatmada %80’e Varan Enerji Tasarrufu
 

Klasik aydınlatmanızı artık yenileme zamanı; çünkü “Tasarruflu Ampüller” bile artık o kadar tasarruflu değil! Işık seviyesini düşürmeden, 100 birimlik aydınlatma faturanızı 20 birime düşürün, LED dönüşüm yatırımı 1 ila 2 yılda kendini amorti eder ve yıllar boyunca tasarruftan yüksek miktarlarda kazanç elde etmenizi sağlar.

 

Bakım Masrafı Olmaksızın 10 Yıl Kullanım Ömrü

 

Sürekli kırılan- patlayan – titreyen, ışık seviyesi kısa sürede yarıya düşen lambalar yerine; 50.000 saat yani 10 yıldan fazla kullanım ömrüyle bakım masrafı olmaksızın optimum aydınlatma kalitesine kavuşun. SEVA LED Aydınlatma, İç aydınlatmada 4 yıl, Dış Aydınlatmada 5 yıl boyunca birebir değişimli garantiye sahiptir.

 

İnsan Sağlığına Duyarlı, Çevre Dostum Ürün

 

SEVA Aydınlatma yüksek kalitedeki LED teknolojisi sayesinde, gaz deşarjlı lambalardaki insan sağlığını tehdit edici zehir gaz ve metal bileşenleri içermez. Ayrıca çevresine ısı ve ultraviyole ışın yaymaz, karbondioksit salınımını minimuma indirir.

 

Farklı Renkler, Sıradışı Çizgiler

 

Konusunda uzman teknik satış, üretim kadrosu ve güçlü AR-GE bölümleriyle saaliyet gösterdiği sektöründe, yenilikçi anlayışla müşterilerine çözüm ortağı olan SEVA Aydınlatma, LED Aydınlatma sektöründe ilkleri başarmaya devam edecektir. 

Tasarruflu, çevreye duyarlı, ekonomik çözümler ile daha güzel bir dünya için SEVA Aydınlatma.